دستگاه جوش پلی اتیلن نیمه هیدرولیک ۱۶۰ روتن ماشین به گونه ای طراحی شده که تمامی متعلقات مربوطه: شیرفرمان و پمپ روغن و فشارسنج بر روی خود دستگاه نصب می باشد. کلیه دستگاههای جوش پلی اتیلن تولیدی این شرکت علاوه بر گارانتی ۱۲ ماهه و خدمات پس از فروش ۵ساله شامل آموزش رایگان با اعطا گواهینامه جوشکاری می باشند. دستگاه جوش پلی اتیلن نیمه هیدرولیک روتن ماشین قابلیت تمام هیدرولیک شدن رادرمواقع ضرروری را دارد.

دستگاههای جوش پلی اتیلن (موتور جوش پلی اتیلن) روتن ماشین جهت جوش لوله های پلی اتیلن درخطوط انتقال آب و فاضلاب، نفت، گاز، پتروشیمی و موارد کشاورزی مورداستفاده میباشد.
دستگاه جوش پلی اتیلن روتن ماشین قابلیت جوشکاری لوله پلی اتیلن تا فشار ۳۲ اتمسفر را دارد.
دستگاه جوش پلی اتیلن روتن ماشین جهت جوشکاری لوله های پلی اتیلن PE63 – PE80 – PE100 مناسب میباشد.

متعلقات دستگاه جوش لوله پلی اتیلن نیمه هیدرولیک ۱۶۰ روتن ماشین

  •  شیر فرمان هیدرولیک، فشارسنج، پمپ هیدرولیک دستی
  •  هیتر برقی ۷۵۰ وات با تفلون صنعتی ضد خش و درجه تنظیم حرارت از ۵۰ تا ۳۰۰ درجه سانتیگراد
  •  رنده با تیغه فولادی آبدیده از جنس SPK و دریل ۷۵۰ وات
  •  فلنج گیر (چهار نظام) با قابلیت تنظیم درسایزهای مختلف(سفارشی)

لوازم جانبی دستگاه جوش پلی اتیلن نیمه هیدرولیک ۱۶۰ روتن ماشین

جدول جوشکاری، گواهینامه جوشکاری (در صورت حضور هنگام تحویل دستگاه و گذراندن دوره آموزش)

رنده دستگاه جوش پلی ایتلن هیدرولیک دستی ۱۶۰ روتن ماشین

رنده یا تراش دستگاه جوش شامل: قاب اصلی، دو صفحه آلومینیمی، تیغه های فولادی آبدیده نصب شده بر روی صفحات، قفل رنده جهت قفل شدن بر روی شاسی در هنگام استفاده، چرخ دنده و زنجیر جهت انتقال گشتاور ایجادی توسط دریل به تیغه ها و درپوش هلالی رنده می باشد. نقش رنده تراش دو سر لوله یا اتصال جهت زدودن ناهمواری های سطحی و ایجاد سطحی صاف و یکنواخت می باشد.

نیروی محرکه رنده به سفارش شما می تواند برقی یا دستی انتخاب شود.

صفحه داغ دستگاه جوش پلی اتیلن هیدرولیک دستی ۱۶۰ روتن ماشین

صفحه داغ، اتو و یا هیتر بخش دیگری از دستگاههای جوش لب به لب پلی اتیلن می باشند. شامل دو صفحه فلزی که روی آن با تفلون صنعتی ضدخش پوشش داده می شود. هر صفحه داغ شامل ترموستات جهت کنترل دما، ترموکوپل جهت خواندن دما، کلید قطع و وصل جریان، چراغ سیگنال جهت مشخص شدن رسیدن به دمای مد نظر و المنت صنعتی جهت ایجاد دمای موردنیاز جهت عملیات جوشکاری می باشد. در هیتر های گازی دما از طریق احتراق ایجاد شده و کنترل آن توسط ترمومتر تعبیه شده بر روی دستگاه قابل اندازه گیری می باشد.

ظرف رنده و صفحه داغ دستگاه جوش پلی اتیلن هیدرولیک دستی ۱۶۰ روتن ماشین

به منظور جلوگیری از آسیب دیدن رنده و صفحه داغ در حین پروژه و همچنین عدم اتلاف دمای صفحه داغ در طول کار، ظرفی در نظر گرفته شده است تا جوشکار در حین کار از آن جهت قرار دادن رنده و صفحه داغ داخل آن استفاده نماید. این ظرف از ورق آهنی با پوشش آبکاری شده ساخته شده است.

جعبه رینگ فلزی دستگاه جوش پلی اتیلن هیدرولیک دستی ۱۶۰ روتن ماشین

تمامی گیره ها و لوازم جانبی دستگاه درون یک جعبه فلزی گالوانیزه در اختیار خریداران محترم قرار می گیرد که از استحکام کافی در جابجایی ها برخوردار بوده و همچنین امکان قفل نمودن درب آن جهت جلوگیری از سرقت احتمالی را دارد.

چرا دستگاه جوش پلی اتیلن نیمه هیدرولیک ۱۶۰ روتن ماشین؟

در حال حاضر در بازار ایران برندهای گوناگون از دستگاههای جوش با قیمتهای متنوع وجود دارد به شما پیشنهاد می دهیم قبل از خرید هر دستگاه نکات زیر را مورد توجه قرار دهید:

۱-اطلاعات فنی کامل در خصوص دستگاه بخواهید. این اطلاعات شامل تعداد رینگ یا گیره ها و لوازم جانبی دستگاه و حتی تصاویری از دستگاه می باشد.

۲-با توجه به اینکه دستگاه جوش در شرایط کاری سخت مورد استفاده قرار می گیرد قبل از خرید اطمینان حاصل کنید مواد اولیه ای که دستگاه از آن ساخته شده است دارای کیفیت بوده است. فراموش نکنید مواد اولیه نقش مهمی در قیمت نهایی یک محصول دارد.

۳-کیفیت ظاهری دستگاه تا حد زیادی نشان دهنده کیفیت تولید آن می باشد.کیفیت رنگ الکتروستاتیک، ریخته گری، جوش و ماشینکاری بخشهای مختلف دستگاه به شما اطلاعات خوبی از نظر میزان کیفیت نهایی محصول می دهد.

۴-در صورت امکان با حضور در کارگاه از شرایط خدمات پس از فروش محصول خریداری شده اطمینان حاصل کنید

مشخصات فنی دستگاه جوش پلی اتیلن ۱۶۰ نیمه هیدرولیک روتن ماشین

  • توان مصرفی: ۱۵۰۰ وات
  • ولتاژ مصرفی: تکفاز ۲۲۰ ولت
  • ابعاد دستگاه: ۴۰*۵۲*۹۳ سانتیمتر