با توجه به اینکه لوله های پلی اتیلن در شاخه های ۶ و ۱۲ متری تولید می شوند و هزینه نصب اتصالات پیچی و اورینگی بالاست و استحکام پایینی دارند، دستگاههای جوش پلی اتیلن بمنظور سرعت در کار و بالا بردن کیفیت نصب لوله و اتصالات طراحی و ساخته شده است.

دستگاه های جوش پلی اتیلن روتن ماشین براساس استانداردISO 12176-1، DVS 2201 تولید می شوند. دستگاه های جوش پلی اتیلن بعد از اینکه مراحل تولید را گذرانده مورد تست، آزمایش و کالیبره قرار میگیرند.

دستگاههای جوش پلی اتیلن دستی روتن ماشین جهت جوش لوله های پلی اتیلن درخطوط انتقال آب و فاضلاب، نفت، گاز و پتروشیمی و موارد کشاورزی مورد استفاده قرار میگیرند.
دستگاه جوش پلی اتیلن دستی روتن ماشین قابلیت جوش انواع لوله پلی اتیلن تا فشار کاری ۸ اتمسفر را دارد.
دستگاه جوش پلی اتیلن دستی مدل ۵۰R160H در دو نوع برقی و گازی تولیدمی شود.
با توجه به طراحی دستگاه جوش پلی اتیلن امکان استفاده از این نوع دستگاه ها جهت جوش خطوط انتقال آب و فاضلاب، کشاورزی و تعمیر خطوط برای لوله ها در گرید های PE63 – PE80 – PE100 و در فشارهای ۲ تا ۸ بار وجود دارد.

متعلقات دستگاه جوش دستی لوله پلی اتیلن

  •  گیره های نگهدارنده جهت سایزهای مختلف از جنس آلومینیوم.
  • هیتر برقی ۷۵۰ وات با پوشش تفلون صنعتی ضد خش صفحات و المنت قابل تعویض و ترموستات ۳۰۰ درجه.
  •  رنده برقی با دریل ۸۰۰ وات با تیغه های فولادی آبدیده.

دستگاه جوش پلی اتیلن دستی بصورت پرتابل بوده و دارای دو فک میباشد.
صفحه داغ ( هیتر) قابل برداشتن، دارای عمر سرویس دهی بالا همراه با تفلون روکش ضد خش با کیفیت.

چرا مجریان و مشاوران روتن ماشین را انتخاب میکنند؟

گروه تولیدی روتن ماشین اولین و بزرگترین تولید کننده دستگاههای جوش پلی اتیلن و الکتروفیوژن کلیه محصولات تولیدی خود را زیر نظر بازرسین تجهیزات آب و برق و نیرو کنترل کرده و گواهی کنترل کیفی ارائه می نمایند.
کلیه دستگاههای تولیدی روتن ماشین با گواهی کالیبراسیون و دوره های آموزش جوش به خریداران ارائه می گردد. محصولات تولیدی این شرکت دارای ۱۲ ماه گارانتی و ۵سال خدمات پس از فروش بوده و با بالاترین کیفیت و بهترین مواد اولیه تولید و عرضه میگردد.

مشخصات فنی دستگاه جوش ۱۶۰ دستی روتن ماشین

  • توان مصرفی – ۱۵۵۰ وات
  • ولتاژ مصرفی – تکفاز ۲۲۰ ولت