دستگاه های جوش پلی اتیلن دستی دارای ۲ بازوی متحرک بوده که جهت حرکت دادن فک متحرک مورد استفاده قرار میگیرد. این دستگاه دارای یک فک ثابت و یک فک متحرک بوده، دارای وزن و اندازه مناسب جهت جوشکاری لوله و اتصالات پلی اتیلنی می باشد و همچنین جهت تعمیرات کاربرد بسزائی دارد.

دستگاه جوش پلی اتیلن دستی ۳۲R110H در دو نوع برقی و گازی تولید می شود.

با توجه به طراحی دستگاه جوش پلی اتیلن امکان استفاده از این نوع دستگاه ها جهت جوش خطوط انتقال آب و فاضلاب، کشاورزی و تعمیر خطوط برای لوله ها در گریدهای PE63 – PE80 – PE100 درفشارهای ۲ تا ۸ بار وجود دارد.

دستگاه جوش پلی اتیلن ۱۱۰ روتن ماشین یکی از دستگاههای جوش منحصر به فرد و پر فروش در پروژه های آب و سیستمهای تحت فشار کشاورزی می باشد. این دستگاه دارای یک رنده با دریل ۷۵۰ وات و تیغه فولادی چهارحالته می باشد. تیغه های رنده دستگاه از نوع فولاد SPK می باشد که بعد از پرداخت کاری، عملیات تخت کاری روی آنها انجام میگردد.
هیتر این دستگاه با پوشش تفلون صنعتی ضد خش و ترموستات آنالوگ ۵۰ تا ۳۰۰ درجه سانتی گراد و کابل نسوز تولید می شود. ظرف رنده و هیتر این دستگاه جهت قرار دادن هیتر و رنده و جلوگیری از آسیب پذیری و سرد شدن صفحه می باشد.

متعلقات دستگاه جوش دستی لوله پلی اتیلن

  1. گیره های نگهدارنده جهت سایزهای مختلف از جنس آلومینیوم.
  2. هیتر برقی ۵۰۰ وات با تفلون صنعتی ضد خش و ترموستات ۳۰۰ درجه.
  3. رنده دستگاه جوش پلی اتیلن دستی با دریل ۷۵۰ وات می باشد.
  4. صفحه داغ هیتر با روکش گرانیت

دستگاه جوش پلی اتیلن ۱۱۰ دستی دارای یک جعبه رینگ فلزی می باشد که رینگ های ۳۲ تا ۹۰ میلیمتر در آن قرار دارند و مجری می تواند رینگهای مورد نیاز را از داخل جعبه مخصوص برداشته و استفاده نمایند .

چرا مجریان و مشاوران روتن ماشین را انتخاب میکنند؟

گروه تولیدی روتن ماشین اولین و بزرگترین تولید کننده دستگاه های جوش پلی اتیلن و الکتروفیوژن کلیه محصولات تولیدی خود را زیر نظر بازرسین تجهیزات آب و برق و نیرو کنترل کرده و گواهی کنترل کیفی ارائه می نمایند.
کلیه دستگاه های تولیدی روتن ماشین با گواهی کالیبراسیون و دوره های آموزش جوش به خریداران ارائه می گردد. محصولات تولیدی این شرکت دارای ۱۲ ماه گارانتی و ۵سال خدمات پس از فروش می باشد که با بالاترین کیفیت و بهترین مواد اولیه تولید و عرضه میگردد.

مشخصات فنی دستگاه ۱۱۰ دستی روتن ماشین

  • توان مصرفی – ۱۳۰۰ وات
  • توان رنده – ۸۰۰ وات
  • توان هیتر – ۵۰۰ وات